ICTurkey Uluslararası Proje Pazarı Etkinliği, İstanbul, 30 Kasım 2016

Değerli Hocalarımız,

Bildiğiniz üzere H2020 projeleri için en az 3 ülkeden paydaşların katılımı gereklidir.  Bu nedenle projemizin araştırma potansiyeli kadar, projemiz için doğru kaynakları bulmakta önemli hale gelmektedir. Bunun da en iyi yollarından birisi Proje Pazarı etkinliklerine katılmaktır. Aşağıda, 30 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan proje pazarı için TÜBİTAK tarafından yapılan duyuru yer almaktadır.

İlgilerinize sunarız,

ICTurkey Uluslararası Proje Pazarı Etkinliği, İstanbul, 30 Kasım 2016

Değerli Araştırma Dünyası Temsilcimiz,

Avrupa Birligi tarafından finanse edilen “Türkiye Ufuk2020’de” Projesi kapsamında TÜBİTAK tarafından 30 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Radisson Blu Şişli Otelde düzenlenecek olan “ICTurkey” Proje Pazarı etkinliğine kayıtlar başlamıştır!

Etkinlik aşağıda yer alan Ufuk2020 çağrılarını hedeflemektedir:

  • IoT
  • Big Data
  • Robotics
  • Photonics
  • Micro- Nano Electronics-ECSEL
  • “ICTurkey” etkinliğine söz konusu alanlarla ilgili 300’e yakın Avrupalı ve Türk akademi, sanayi, kamu kurumu ve STK temsilcisinin katılması planlanmaktadır. Micro- Nano Electronics-ECSEL JU oturumunda davetli konuşmacı olarak ECSEL JU’ dan Anne SALAUN yer alacaktır. ECSEL JU hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca, Avrupalı ve Türk araştırmacıların yanısıra AR-GE alanında faaliyet gösteren yüksek vasıflı KOBI’ler ile iletişime geçebilmeniz için eşşiz bir fırsat oluşturacak bu etkinliğin mevcut Ufuk2020 çağrıları için yeni ortaklıklar oluşturmak ve iletişim ağınızı genişletmek için çok faydalı bir platform olacağı değerlendirilmektedir.

Etkinliğimize katılın, proje fikirlerinizi tanıtın ve bu fikirleri potansiyel ortaklarla yüz yüze görüşün!

Etkinliğe katılmak için proje fikrinizi ve kısa bir öz geçmişinizi bize iletmeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken tek şey web sitemizden kayıt yaptırıp yüz yüze görüşme randevularınızı almanız.

Detaylı bilgi için ncpict@tubitak.gov.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da görüşmek dileği ile,

TÜBİTAK